На сайті 143 гостя та 0 користувачів

ПОТУРБУЙТЕСЯ ПРО БЕЗПЕЧНЕ ДОЗВІЛЛЯ СВОЇХ ДІТЕЙ!

У школярів вже розпочалися літні канікули. Тому батькам саме час нагадати своїм дітям елементарні правила безпеки, які допоможуть вберегти їхнє здоров’я і життя!

Ми - батьки. Люди дорослі й статечні, ми часом зі щирим здивуванням запитуємо себе й навколишніх: і що вони - наші діти - знайшли для себе такого привабливого в тому Інтернеті?

Чому ладні годинами просиджувати, втупившись в екран монітора, витрачати свій реальний час на світ нереальний, створений примхливим сплетінням електронного павутиння?

Щоб зрозуміти, спробуйте самі хоча б одного разу "пірнути" у віртуальний всесвіт. Пройдіться його магістралями й манівцями - це не буде марно втрачений час. Бо світ інформації завжди має для кожного з нас свої сюрпризи й відкриття.

Якщо твої наміри на рік – сій жито,

на десятиліття – сади дерево,

на віки – виховуй дітей

(Народна мудрість)

Шановні батьки, діти яких збираються іти у 1-й клас, наступна інформація для вас.

Бесіда психолога з батьками, бабусями і дідусями майбутніх першокласників.

Початок навчання дитини у 1-му класі – це дуже відповідальний і досить складний період у її житті.

Адже дуже багато змін відбудеться у житті дитини: з'являться нові знайомства, як з однолітками, так і з дорослими; нові взаємовідносини; нові обов'язки. Зміниться вид діяльності: зараз основною діяльністю Вашого малюка є гра, з приходом до школи основною діяльністю стане навчання.