Ми віримо в те, що кожен хто переступає поріг цієї школи :
- може навчатися. Ми тут, щоб допомогти це зробити;
- може виявляти належну повагу до інших;
- може і повинен нести відповідальність за свою працю та поведінку.

Ми віримо в Дитину та громадську освіту.
Ми віримо, що старанна праця приносить добрі результати.

1. Дирекція:

Лапій Віктор Миколайович – директор

Верескун Руслана Петрівна – заступник директора з НВР

Моравська Галина Олександрівна – заступник директора з НВР

Гуменюк Світлана Михайлівна - заступник директора з НВР

Рідна школа... При згадці цього слова у кожного виринають свої щемливі думки і почуття. Ми подумки повертаємось у світ дитинства та юності, згадуємо перші уроки, вечори, зустрічі. Згадуємо друзів, однокласників, вчителів. Усіх тих, хто дав перший досвід, досвід через навчання. Весь цей калейдоскоп, наче у пришвидшеному кіно, пролітає у пам'яті і зупиняється на Першому дзвонику, який пролунав у СЗШ № 10 01.09.1967р.. Про відкриття школи оголосив перший директор Макар Юрій Іванович. Школа була здана у II етапи: ї етап - основне приміщення, II етап - спортивний зал, їдальня. Навчання при великій кількості класів (а їх тоді було 48) проводилось у дві зміни. Макар Ю.І. іде працювати на наукову роботу (Чернівецький університет).