У Червоноградському навчально-виховному комплексі №10 протягом лютого проходить Аукціон методичних ідей, основним завданням якого є презентація досвіду роботи вчителів школи під час проведення відкритих уроків, майстер-класів та використання інноваційних технологій у навчально-виховному процесі.

Методичні заходи мають можливість відвідати вчителі ЧЗШ №6, з якими протягом 20012-2013 н.р. триває співпраця.

На відкритому уроці позакласного читання «Леся Українка – видатна поетеса» присутня вчитель початкових класів ЧЗШ №6 Лакус Г.Я. Урок проводить вчитель початкових класів ЧНВК №10 Мінькач О.А. Під час уроку використано мультимедійну презентацію «Життя Лесі Українки», інтерактивні методи: «мікрофон», роботу в групах, інсценізацію творів.