На сайті 154 гостя та 0 користувачів

Семінар вчителів інформатики 10.11.2011 на базі ЧНВК№10

"Використання сучасних інформаційно-телекомунікаційних технологій для активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів через використання активних форм роботи"

- майстерклас "Встановлення, створення образів Windows, налаштування мережі, рекомендації ефективного використаня локальної і глобальної мережі, сканування, створення електронних підручників, розробка компютерного тестування для поточного, тематичного і підсумкового контролю рівня навчальних досягнень учнів. Кузик С.В.

- Використання середовищ візуального програмування при вивченні розділу програмування к курсі профільного навчання у 10 кл. Різник В.Я .

- Елементи алгоритмізації при вивченні "Сходинок до інформатики" у початковій школі. Співпраця з старшокласниками при вивченні програмування. Степанко О.Р.